Акції
0
dss 0
0 0 грн

Ліхтар налобний Silva Explore 4 grey

унісекс
Бренд: Silva
Модель: Explore 4
Колір: сірий
Артикул: SLV 38170
Наявність:  cклад
Інші варіанти:
Акційна ціна:1893 грн
Стара ціна:2704 грн
Ви економите:811 грн
-+
 

Є питання про товар? Запитуйте!

Я не хочу публікувати своє запитання


Ліхтар налобний Silva Explore 4 grey - це потужний, повністю водонепроникний налобний ліхтар із тривалим часом роботи, що живиться від батарейок формату AAA. Відмінний вибір, коли потрібне яскраве джерело світла, яке забезпечує надійну роботу навіть у суворих погодних умовах. Різні варіанти кріплення роблять його зручним для безлічі ситуацій. Високий рівень захисту від промокання дозволяє використовувати цей ліхтар і у водних видах спорту та відпочинку.

Його комплектація передбачає універсальне використання — як налобний, на касці, як ліхтарик на ремені чи рюкзаку, як нічник у наметі чи кемпінгу.

Особливості Silva Explore 4 grey:

  • 3 режими освітлення: білий, червоний та оранжевий (оптимальний для читання) + режим мерехтіння SOS;
  • Індикатор рівня заряду акумулятора;
  • Гумовий ремінець із силіконовою смужкою всередині, щоб не ковзав на голові;
  • Велика кнопка увімкнення/вимкнення дозволяє легко працювати в рукавичках;
  • Працює від 3 батарейок типу ААА;
  • Водонепроникність IPX7 - можна занурювати у воду на глибину до 1 метра на строк до 30 хвилин;
  • У комплекті фіксатор для кріплення на каску/шолом/ремінь.
  • Технологія Silva Intelligent Light - це унікальна комбінація далекого та ближнього світла, що дозволяє забезпечити меншу кількість рухів головою та чітку видимість ближніх та далеких перешкод, баланс та впевненість, необхідні для швидкого руху та підвищення продуктивності.
  • Має світлодіоди трьох кольорів; білий на 400 лм, червоний для збереження нічного бачення та помаранчевий для читання карт.
  • Покращений економічний режим (10 люмен) забезпечує ще триваліший час роботи при освітленні ближнього простору або для читання.
  • Різні варіанти кріплення дозволяють фіксувати ліхтар на касці або лямці рюкзака.
  • Значення світлового потоку вимірюються компанією Silva через 30 секунд після ввімкнення лампи та виконуються відповідно до стандарту ANSI FL1.

Характеристики Silva Explore 4 grey:

  • Живлення: 3 ААА
  • Максимальний світловий потік: 400 люмен, дальність 85 м, час роботи 3,5-4 години
  • Мінімальний світловий потік: 10 люмен, дальність 8 м, час роботи 55 годин
  • Матеріали: ABS, PC, TPU, Aluminum;
  • Водостійкість: IPX7
  • Вага (без батарейок): 53 г
  • Вага: 86 г

Режими роботи Silva Explore 4 grey:

  • MAX MODE: яскравість — 400 люмен, час роботи — 3 години 30 хвилин (при температурі - 5 град.), 4 години (при температурі +20 град.), дальність — 85 м
  • MED MODE: яскравість — 200 люмен, час роботи — 6 годин (при температурі - 5 град.), 6 годин (при температурі +20  град.), дальність — 60 м
  • MIN MODE: яскравість — 10 люмен, час роботи — 55 годин (при температурі - 5 град.), 55 годин (при температурі +20 град.), дальність — 8 м
  • Режим SOS
Загальні характеристики
Тип виробу Ліхтар налобний
Стать Унісекс
Колір Сірий
Країна реєстрації бренду Швеція
Гарантія 24 місяці
Країна виробник Китай
Характеристики ліхтариків
Призначення ліхтариків Туристичні
Джерело живлення Батарейки
Колір діодів Білий і червоний
Максимальна потужність світлового потоку 400 лм
Матеріал корпусу Пластик
Ступінь захисту IPX7
Вага 53 г
Режими роботи 3 режими освітлення: білий, червоний та оранжевий (оптимальний для читання) + режим мерехтіння SOS
Заявлений час роботи Тривалість роботи: 400 люмен - 3.5-4 год, 200 люмен - 6 год, 10 люмен - 55 год
Комплектація Налобний ліхтар, пов’язка на голову, сумка для зберігання, кронштейн для шолома, клей 3M, короткий посібник
Додаткові властивості Різні варіанти кріплення дозволяють фіксувати ліхтар на касці або лямці рюкзака

У цього товару покищо немає відгуків.

Написати відгук
Схожі товари
Highlander © 2026