Написати нам у Facebook
0
dss 0

Умови доставки і оплати

ПРАВИЛА ОПЛАТИ І ДОСТАВКИ

Ми доставляємо замовлення в населені пункти по усій території України, за виключенням тимчасово окупованих Криму та окремих частин Луганської та Донецької областей, що є зонами проведення АТО.

Оплату за товар і його доставку можна здійснити:

1. Платіжними картами Visa і MasterCard за допомогою сервісу LiqPay.

2. Готівкою (у м.Львові)

3. Накладним платежем (при отриманні вантажу Новою Поштою)

4. Безкоштовна доставка при замовленні від 1499грн (при здійсненні передоплати).


ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС КОЖНОГО СПОСОБУ ОПЛАТИ

1. Платіжними картами Visa і MasterCard за допомогою сервісу безпчних платежів LiqPay:

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «LiqPay»*. Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів  LiqPay, де Вам необхідно буде ввести необхідні дані картки і підтвердити оплату. Після здійснення оплати Вам прийде лист з підтвердженням Вашого замовлення і його статусу. Надалі на електронну пошту, яку Ви вказали при оформленні замовлення Вам прийде лист про зміну статусу вашого замовлення і номер транспортної накладної при доставці Новою Поштою**.

* Оплата можлива тільки картами картами Visa і MasterCard, випущеними на території України.

**Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар на Новій Пошті, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі документ який засвідчує особу.


2. Готівкою
Ви можете розрахуватися в магазині і зразу підібрати для себе відповідний розмір і колір товару. Магазин знаходиться за адресою м. Львів, вул. Героїв УПА 77, працюємо з 11:00 до 20:00  (тел. (067)765-99-70  або (093)988-46-21). Можлива адресна доставка по місту з відповідною оплатою кур'єрських послуг.


3. Накладним платежем у відділенні Нової Пошти при отриманні товару у вашому місті.
Ми даємо можливість оплати товар після його огляду. Одержувач в такому випадку сплачує вартість доставки та вартість зворотньої доставки коштів (у всіх випадках і при замовленні на будь-яку суму). 


4. Доставка товарів на склад Нової Пошти  БЕЗКОШТОВНА, якщо відповідає одночасно таким вимогам:

-- загальна вартість замовлення перевищує 1499 грн.; 

-- здійснена попередня оплата. 


Спосіб оплати і доставки ви можете вибрати при оформленні замовлення.

Відправка товару через Нову Пошту здійснюється в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 14:30, або на наступний день, якщо замовлення надійшло після 14:30. 

При виникненні питань щодо оплати або доставки, або Ви хочете здійснити оплату іншим способом, звертайтеся за телефоном до наших менеджерів і ми в найближчий час постараємося вирішити і відповісти на всі ваші запитання.

Наші контакти

Highlander © 2020