Написати нам у Facebook
0
dss 0
0 0 грн

Доставки

УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка безкоштовна, якщо вартість покупки становить від 1000 гривень. Якщо сума замовлення є меншою ніж 1000 грн доставку оплачує клієнт. Також завжди доставляємо безкоштовно до магазину товари з складу будь-якої вартості. Якщо з якихось причин Ви захочете повернути товар - вартість повернення оплачується клієнтом. Для нас важливе швидке та якісне обслуговування, тому ми доставимо Ваше замовлення максимально швидко, максимальний час доставки - 3 робочих дні.


Для Вашої зручності маємо наступні варіанти доставки:

1.  До магазину HIGHLANDER

Замовлення можна забрати з магазину, де можна оглянути річ, приміряти, а також розрахуватись.

Якщо ви замовляєте товар, який знаходиться на складі (помітка "Склад" на карточці товару), то доставка товару з складу на магазин  є безкоштовною і здійснюється в день замовлення , якщо замовлення надійшло до 12:00. Товар буде доступний на магазині після 17:00. У всіх  інших випадках, товар буде доступний на магазині на наступний день після 12:00.

Переглянути адресу і розташування магазину можна тут.


2. Кур’єром додому або в офіс

Ми доставляємо замовлення кур’єром по Львову.
Доставка буде безкоштовною при замовленні на суму від 2000 грн.
Якщо сума замовлення є меншою ніж 2000 грн  — вартість доставки становить 100 грн.


3. До відділення Нової Пошти

Ми надішлемо замовлення на будь-яке відділення Нової Пошти. Доставка буде безкоштовною при замовленні на суму від 1000 грн. Якщо сума замовлення є меншою ніж 1000 грн — вартість доставки оплачує клієнт.

Відправка товару з магазину через Нову Пошту здійснюється завжди в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 15:00 (крім суботи і неділі), з складу через Нову Пошту відправки здійснюються в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 12:00 (крім суботи і неділі). у всіх інших випадках відправка  може бути здійснена на наступний робочий день. 


4. Кур'єром Нової Пошти

Ми надішлемо замовлення кур'єром Нової Пошти на вказану вами адресу. Вартість доставки оплачує клієнт.

Відправка товару з магазину через Нову Пошту здійснюється завжди в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 15:00 (крім суботи і неділі), з складу через Нову Пошту відправки здійснюються в день замовлення, якщо замовлення надійшло до 12:00 (крім суботи і неділі). у всіх інших випадках відправка може бути здійснена на наступний робочий день.


Спосіб оплати і доставки ви можете вибрати при оформленні замовлення.


При виникненні питань щодо оплати або доставки, або Ви хочете здійснити оплату іншим способом, звертайтеся за телефоном до наших менеджерів і ми в найближчий час постараємося вирішити і відповісти на всі ваші запитання.

Наші контакти

Highlander © 2022