Написати нам у Facebook
0
dss 0
0 0 грн
Фліс Legion Polartec Wind Pro 200 чоловічий чорний
-15%

Фліс Legion Polartec Wind Pro 200 чоловічий чорний

для чоловіків
Бренд: Legion
Модель: Polartec Wind Pro 200
Колір: чорний
Наявність: магазин
Акційна ціна:1020 грн
Стара ціна:1200 грн
Ви економите:180 грн
-+
 

Є питання про товар? Запитуйте!

Я не хочу публікувати своє запитання


Зручний і теплий фліс, який стане в пригоді і в гірській мандрівці, і прогулянці по місту. Зносостійка і довговічна тканина, не кошлатиться і не втрачає своїх властивостей після багатьох циклів прання. Колір флісу - чорний. Матеріал від компанії Polartec. Тип тканини Polartec WindPro з граматурою - 200 г/м2.

    Своїм  властивостям тканини сімейства Polartec зобов'язані використанню декількох сучасних технологій - це поліестрове мікроволокно, спеціальне плетіння тканини і оригінальна обробка в кінцевому циклі.

   Поліестрове мікроволокно для виробництва Polartec виробляє фірма DuPont - світовий лідер в хімічній індустрії. Мікроволокно є дуже тонким, тому на одиницю поверхні припадає значно більше окремих волокон, ніж у звичайної тканини. Завдяки цьому всередині тканини створюються безліч повітряних порожнин, які і забезпечують особливий мікроклімат під тканиною. При цьому порожнини не замкнуті, і водяні випари легко виходять на зовні. Поліестер, з якого виготовлено мікроволокно, відрізняється майже нульовою гігроскопічністю і дуже низькою змочуваністю, тому Polartec майже не вбирає воду і не промокає під дрібним дощем. На зовнішній поверхні тканини волокна утворюють дуже щільну структуру і краплі води не проникають всередину тканини.

    Для виробництва Polartec була розроблена спеціальна технологія створення ворсу, який складає єдине ціле з основою і не може бути вирваний або відірваний від тканини. Для цього спочатку тчеться трикотажне полотно, на поверхні якого створюються вузлики, що розриваються, після фарбування,  утворюючи тим самим ворс. Кількість вузликів та їх розмір визначають щільність і довжину ворсу.

    Виготовлена з теплого і швидкосохнучого матеріалу Polartec Wind Pro. Відмінністю Polartec Wind Pro від Polartec Classic є збереження відмінних повітрепропускних властивостей матеріалу при захисті від вітру, який в чотири рази перевищує властивості Polartec Classic. Також даний матеріал має характерну "вафельну" структуру верхнього шару тканини. 


Особливості:

  • високий вітрозахисний комірець;
  • три зовнішні кишені на замках;
  • швидко сохне;
  • не продувається вітром;
  • товщина 200г/м2;
  • довговічний матеріал (не кошлатиться);
  • регулювальний шнур знизу куртки.
Характеристики виробу
Стать для чоловіків
Тип виробу Фліс
Колір чорний
Країна реєстрації бренду Україна
Характеристики одягу
Наявність капюшона -
Склад Polartec Wind Pro 200 (200г/м2)
Тип мембрани -
Додатковий утеплювач -

У цього товару покищо немає відгуків.

Написати відгук
Схожі товари
Highlander © 2021