Написати нам у Facebook
0
dss 0
0 0 грн
Туристична карта Стежки та мапи "Вулканічні Карпати. Територія Вулкану" ламінована

Туристична карта Стежки та мапи "Вулканічні Карпати. Територія Вулкану" ламінована

Бренд: Стежки та мапи
Модель: "Вулканічні Карпати. Територія Вулкану" ламінована
Наявність: магазин
110 грн
-+
 

Є питання про товар? Запитуйте!

Я не хочу публікувати своє запитання


В невеликому форматі карти  "Вулканічні Карпати. Територія Вулкану" ламінована подано тільки необхідну для туриста інформацію. Найбільш відвідувані території та популярні стежки досліджені з допомогою навігатора. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені промарковані на місцевості та плановані до знакування пішохідні маршрути. Карта містить телефони служб гірського порятунку.

Вулканічними Карпатами називають гірські хребти, які з внутрішньої сторони повторюють вигин дуговидної Карпатської системи. Їх також називають Вулканічною  Короною,  вони у вигляді кільця оточують всю Придунайську низовину.      Українська частина Вулканічних Карпат - Вигорлат- Гутинська вулканічна гряда. Її довжина понад 200 км , а ширина до 20 км. Розділена руслами рік, вона тягнеться від м.Ужгорода до м. Хуста в Закарпатській області.

Вершина Анталовецької Поляни - це кратер давно згаслого вулкана. Тут добре збереглась лійковидна провалина. В східній частині вершини височіють чорні скелі. Це і є  найвища частина гори. Скелі є залишками вулканічних порід. За 30 хвилин ходьби від вершини на західному схилі лежать загадкові Ворочевські озера (700 м над р. м.). Виникли вони в двох глибоких вирвах, які розділені вузькою перемичкою. По периметру озера мають до 50 метрів. Наповнення озер водою залежить від опадів і може досягати 2,5 метра глибини. Від озера веде на північний схід і вверх стежка, яка приведе Вас на Світильник і далі на хребет Синаторія. На Синаторії розташовані два цікаві об'єкти: печера Синаторія та  скеля Соколець. В долині ріки Уж недалеко від Невицького замку є три цікаві місця. За два кілометри вгору за течією нависають над водою Ворочевські скелі. Над ними на віднозі Анталовецької Поляни виросла із скелі Кам'яна Квітка. Вулканічна лава зіткнулася з водою і швидко застигла, створивши форму бутона квітки. Біля підніжжя Замкової гори стоїть стовп вулканічного туфа висотою 10 метрів. На його вершині росте дерево, а за годину ходьби від замку по кам'яній дорозі на стрімкому повороті розташована чаша, витесана з суцільного шматка андезиту. В чашу спадає вода з джерела. (Невицький замок).

На карті зазначено:

  • г. Анталовецька поляна - 968 м;
  • Невицький замок;
  • скеля Соколець;
  • Ворочевські озера;
  • Андезитова чаша;
  • Кам'яна квітка;
  • стовп вулканічного туфа
  • хребет Синяк, хребет Синаторія
  • населені пункти: Перечин, Сімер, Невицьке

Масштаб карти: 1: 50 000

Сітка координат: WGS-84

Розмір карти: 690 х 480 мм (титульна сторінка 240 х 115 мм)

Найдетальніша туристична карта даного району

Карта випуску 2019 року

Характеристики виробу
Стать Ламінована
Тип виробу Туристична карта

У цього товару покищо немає відгуків.

Написати відгук
Схожі товари
Highlander © 2021