Написати нам у Facebook
0
dss 0

Політика конфіденційності

Джерела інформації

Компанії Highlander доступна інформація, одержувана наступними способами:
- при листуванні Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти; 
- інформація, надана відвідувачами при реєстрації на сайті, опитуваннях, заявках, формах зворотнього зв'язку, шляхом внесення записів у реєстраційних онлайн-формах; 
- технічна інформація — дані про Інтернет-провайдера відвідувача, IP-адреса відвідувача, характеристики використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про завантажені і вивантажені на сайт файли тощо;
- статистичні дані про те, чому окремо взятий відвідувач віддає перевагу (тематика переглянутих сторінок);
- інформація, отримана в результаті використання відвідувачами сайту свого облікового запису в соціальній мережі facebook, vk та ін. для авторизації на сайті - ім'я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти і фотографія користувача. Дана інформація використовується сайтом для ідентифікації користувача та надання доступу до функцій особистого профілю користувача. При цьому, іншим відвідувачам сайту за замовчуванням буде доступна наступна інформація, якщо відвідувач не приховав її від загального доступу у налаштуваннях профілю на сайті highlander.com.ua - ім'я, прізвище, дата народження, фотографія користувача. Також, Адміністрація сайту може використовувати електронну адресу для розсилки повідомлень сайту, якщо користувач дав згоду на отримання таких повідомлень.

Конфіденційною в розумінні цієї угоди може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому вигляді і доступна для перегляду виключно адміністрації сайту. Інформація про особу, яка добровільно розміщена нею у загальних розділах сайту при заповненні реєстраційних форм і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.

Безпека

ІМ “Highlander” використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, отриманих з реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайтів, з метою забезпечення максимального захисту інформації. Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном та паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні під яким приводом не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто користувачем. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Highlander в результаті відвідування відвідувачами сайту та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється Highlander відповідно до законодавства України.

Інші положення 
Заповнюючи форму реєстрації на сайті ІМ “Highlander” або відвідуючи сторінки сайту, користувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність. Діяльність Highlander здійснюється у відповідності з законодавством України. Будь-які претензії, конфлікти, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України. ІМ “Highlander” не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами, або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності highlander.com.ua.
Highlander © 2020