Написати нам у Facebook
0
dss 0

Фліс Legion Polartec Wind Pro 300 чоловічий сірий

Бренд: Legion
Модель: Polartec Wind Pro
Наявність: Немає в наявності
1200 грн
Інші товари категорії

Повідомити коли з'явиться

Поділитись:

Зручний і теплий фліс, який стане в пригоді і в гірській мандрівці, і прогулянці по місту. Зносостійка і довговічна тканина, не кошлатиться і не втрачає своїх властивостей після багатьох циклів прання. Колір флісу - сірий. Матеріал від компанії Polartec. Тип тканини Polartec WindPro з граматурою - 300 г/м2.

    Своїм  властивостям тканини сімейства Polartec зобов'язані використанню декількох сучасних технологій - це поліестрове мікроволокно, спеціальне плетіння тканини і оригінальна обробка в кінцевому циклі.

   Поліестрове мікроволокно для виробництва Polartec виробляє фірма DuPont - світовий лідер в хімічній індустрії. Мікроволокно є дуже тонким, тому на одиницю поверхні припадає значно більше окремих волокон, ніж у звичайної тканини. Завдяки цьому всередині тканини створюються безліч повітряних порожнин, які і забезпечують особливий мікроклімат під тканиною. При цьому порожнини не замкнуті, і водяні випари легко виходять на зовні. Поліестер, з якого виготовлено мікроволокно, відрізняється майже нульовою гігроскопічністю і дуже низькою змочуваністю, тому Polartec майже не вбирає воду і не промокає під дрібним дощем. На зовнішній поверхні тканини волокна утворюють дуже щільну структуру і краплі води не проникають всередину тканини.

    Для виробництва Polartec була розроблена спеціальна технологія створення ворсу, який складає єдине ціле з основою і не може бути вирваний або відірваний від тканини. Для цього спочатку тчеться трикотажне полотно, на поверхні якого створюються вузлики, що розриваються, після фарбування,  утворюючи тим самим ворс. Кількість вузликів та їх розмір визначають щільність і довжину ворсу.

    Виготовлена з теплого і швидкосохнучого матеріалу Polartec Wind Pro. Відмінністю Polartec Wind Pro від Polartec Classic є збереження відмінних повітрепропускних властивостей матеріалу при захисті від вітру, який в чотири рази перевищує властивості Polartec Classic. Також даний матеріал має характерну "вафельну" структуру верхнього шару тканини. 

Особливості флісу Legion Polartec Wind Pro 300 сірий:

  • високий вітрозахисний комірець;
  • три зовнішні кишені на замках;
  • швидко сохне;
  • не продувається вітром;
  • товщина 300г/м2;
  • довговічний матеріал (не кошлатиться);
  • регулювальний шнур знизу куртки.

Виріб
Тип виробуФліс
Модель
МодельУнісекс

У цього товару покищо немає відгуків.

Написати відгук
Схожі товари
Highlander © 2019