Написати нам у Facebook
0
dss 0

Фліс Legion Polartec Сlassic 200 хакі

Бренд: Legion
Модель: Polartec 200
Наявність: в наявності
900 грн
-+
Поділитись:

Зручний і теплий фліс, який стане в пригоді і в гірській мандрівці, і прогулянці по місту. Зносостійка і довговічна тканина, не кошлатиться і не втрачає своїх властивостей після багатьох циклів прання. Колір флісу - темно-зелений. Матеріал від компанії Polartec. Тип тканини Polartec  Classic з граматурою - 200 г/м2.

Своїм  властивостям тканини сімейства Polartec зобов'язані використанню декількох сучасних технологій - це поліестрове мікроволокно, спеціальне плетіння тканини і оригінальна обробка в кінцевому циклі.

   Поліестрове мікроволокно для виробництва Polartec виробляє фірма DuPont - світовий лідер в хімічній індустрії. Мікроволокно є дуже тонким, тому на одиницю поверхні припадає значно більше окремих волокон, ніж у звичайної тканини. Завдяки цьому всередині тканини створюються безліч повітряних порожнин, які і забезпечують особливий мікроклімат під тканиною. При цьому порожнини не замкнуті, і водяні випари легко виходять на зовні. Поліестер, з якого виготовлено мікроволокно, відрізняється майже нульовою гігроскопічністю і дуже низькою змочуваністю, тому Polartec майже не вбирає воду і не промокає під дрібним дощем. На зовнішній поверхні тканини волокна утворюють дуже щільну структуру і краплі води не проникають всередину тканини.

    Для виробництва Polartec була розроблена спеціальна технологія створення ворсу, який складає єдине ціле з основою і не може бути вирваний або відірваний від тканини. Для цього спочатку тчеться трикотажне полотно, на поверхні якого створюються вузлики, що розриваються, після фарбування,  утворюючи тим самим ворс. Кількість вузликів та їх розмір визначають щільність і довжину ворсу.

    Фліс виготовлений з теплого і швидкосохнучого матеріалу Polartec  Сlassic 200. Двосторонній ворсистий матеріал, має прекрасні антипілінгові властивості (не кошлатиться), при слабкому дощі не промокає.

Особливості флісу Legion Polartec Сlassic 200 хакі:

  • високий вітрозахисний комірець;
  • швидко сохне;
  • товщина 200г/м2;
  • довговічний матеріал (не кошлатиться);
  • регулювальний шнур знизу куртки.


Виріб
Тип виробуФліс
Модель
МодельЧоловіча
Фліска бобма, уже випробував її у холодні Чорногірські ночі в Карпатах.
Також порадував рівень обслуговування та лояльне ставлення персоналу до клієнта, так як спершу я помилився з розміром, та після телефонної розмови мені запропонували без проблем обміняти її на розмір більше.
Написати відгук
Highlander © 2019